Služby

Naša firma Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v odbore stavebníctva. Či už sa jedná o novostavby alebo rekonštrukcie. Našim zákazníkom navyše zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžinierskú činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“ .

 

Plastové okná a dvere, bezpečnostné dvere, garážové brány

Výrobou a montážou plastových okien sa zaoberáme od roku 1994!

Vyberte si z našej ponuky plastových okien z 5,6,7,8 komorových systémov nemeckých profilov triedy A, s hrúbkou steny vonkajšieho rámu  3 mm, s vystužením rámu a krídla okien  výstuhou o hrúbke  1,5 - 2,5 mm,   s izolačným dvojsklom s hodnotou Ug=1,0 W/m2K alebo s trojsklom s hodnotou Ug=0,6W/m2K. V našej ponuke máme okná s výborným pomerom cena/kvalita s parametrami aj pre pasívne domy za bezkonkurenčné ceny!

Na požiadanie Vám vyhotovíme cenovú ponuku na okná a kompletné práce aj s príslušenstvom. Pre rýchle zhotovenie ponuky zadajte rozmery okien, farbu, parapety, žalúzie, sieťku a práce, ktoré si od nás vyžadujete. V prípade, že uvediete tel. kontakt urýchlite nielen vypracovanie ponuky, ale Vám naši pracovníci aj poradia nielen technicky ale aj vo financovaní zakázky.

Okrem okien Vám ponúkame bezpečnostné dvere do bytov aj rodinných domov, priemyselné  vráta a  garážové brány na diaľkové ovládanie.

Ak si neviete poradiť zavolajte na 0905 937 167,0915 949 276,0915 949 274 a ochotne Vám pomôžeme... 

 

Stavby

Naša stavebná firma   B S M    TRADE spol. s r.o. ponúka zhotovenie stavebnej projektovej dokumentácie, zaistenie všetkých administratívnych úkonov a hlavne samotné bezproblémové vykonanie stavby či už rodinného domu, rekonštrukcie alebo výstavby priemyselnej haly. Všetky tieto stavebné práce sú vykonávané a dozorované kvalifikovanými pracovníkmi a remeselníkmi.

 

Rekonštrukcie

Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

Sme   otvorení  riešiť  všetky  Vaše  požiadavky technické, kvalitatívne, časové a hlavne cenové !!!